Na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Rawiczu odbył się tradycyjny turniej strzelecki o tytuł Króla Żniwnego Okręgu Leszczyńskiego KBS RP AD 2016.
W strzelaniu o godność Króla Żniwnego Okręgu Leszczyńskiego KBS RP AD 2016 kolejność była następująca:
1. Mariusz Krajewski - Mieszków (6 pkt.)
2. Stefan Smoła - Rawicz (5 pkt.)
3. Waldemar Łoza - Rawicz (4 pkt.)
4. Jakub Boguszyński - Poniec (3 pkt.)
5. Marek Balcerek - Jutrosin (2 pkt.)
6. Jacek Polaszkiewicz - Jutrosin (1 pkt)
W strzelaniu o tytuł Mistrza Pistoletu Okręgu Leszczyńskiego KBS RP na 2016 r. kolejność była następująca:
1. Ryszard Dudek - Włoszakowice (6 pkt.)
2. Marek Balcerek - Jutrosin (5 pkt.)
3. Marcin Stoiński - Rawicz (4 pkt.)
4. Jacek Gilewski - Poniec (3 pkt.)
5. Stefan Smoła - Rawicz (2 pkt.)
6. Jerzy Mierzyński - Włoszakowice (1 pkt.)
Tarcza Rawickiego Bractwa
1. Krzysztof Boguszyński - Poniec
2. Maciej Pihil - Włoszakowice
3. Jacek Gilewski - Poniec
4. Ryszard Bura - Włoszakowice
5. Krzysztof Łabusiński - Krobia
6. Rafał Mitschke - Mieszków
Tarcza Starosty Rawickiego
1. Jacek Gilewski - Poniec
2. Leszek Gościniak - Borek Wlkp.
3. Jerzy Mierzyński - Włoszakowice
4. Marek Balcerek - Jutrosin
5. Robert Szymkowiak (2 pkt.)
6. Marcin Stoiński (1 pkt)
Tarcza Stefana Smoły, Króla Żniwnego OL AD 2015
1. Jacek Gilewski - Poniec
2. Krzysztof Boguszyński - Poniec
3. Ryszard Bura - Włoszakowice
4. Filip Kędziora - Poniec
5. Marek Balcerek - Jutrosin
6. Krzysztof Łabusiński - Krobia
Tarcza Burmistrza Gminy Rawicz
1. Krzysztof Łabusiński - Krobia
2. Andrzej Wierzbicki (5 pkt.)
3. Marek Balcerek - Jutrosin
4. Jerzy Mierzyński - Włoszakowice
5. Jacek Gilewski - Poniec
6. Arkadiusz Leciejewski (1 pkt)
Pistolet - tarcze punktowe (PZSS)
1. Mirosław Skrzypczak - Mieszków
2. Marek Balcerek - Jutrosin
3. Jacek Gilewski - Poniec
4. Alfons Tyl (3 pkt.)
5. Jacek Polaszkiewicz - Jutrosin
6. Leszek Andrzejak - Poniec
KBKS - tarcze punktowe (PZSS)
1. Paweł Szwarc (6 pkt.)
2. Krzysztof Łabusiński - Krobia
3. Krzysztof Boguszyński - Poniec
4. Jerzy Mierzyński - Włoszakowice
5. Ryszard Bura - Włoszakowice
6. Romuald Krzyżoszczak (1 pkt)
Kur
1. Marek Balcerek - Jutrosin
2. Małgorzata Szefer - Jutrosin
3. Jan Sierpowski (4 pkt.)
4. Jacek Polaszkiewicz - Jutrosin
5. Mariusz Krajewski - Mieszków