Wyniki klasyfikacji indywidualnej w ramach cyklu Grand Prix Okręgu Leszczyńskiego 2015 r. po turnieju Herbowym w Jutrosinie.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GRAND PRIX OKRĘGU LESZCZYŃSKIEGO W 2015 ROKU PO TURNIEJU 13 WRZEŚNIA W JUTROSINIE
Miejsce | Imię nazwisko | Bractwo | Borek Wlkp. | Poniec | Włoszakowice - 14.VI Turniej Królewski | Rawicz | Wolsztyn - 6.IX Turniej Żniwny | Jutrosin |
Włosza- kowice |
Razem | ||
19.IV | 16.V | Król | Mistrz | 27.VI | Król | Mistrz | 13.IX | 14.X | ||||
1 | Stefan Smoła | Rawicz | 1 | 4 | 8 | 6 | 9 | 28 | ||||
2 | Marek Balcerek | Jutrosin | 10 | 9 | 5 | 24 | ||||||
3 | Leszek Gościniak | Borek Wlkp. | 4 | 6 | 7 | 7 | 24 | |||||
4 | Jacek Gilewski | Poniec | 8 | 4 | 10 | 1 | 23 | |||||
5 | Ryszard Bura | Włoszakowice | 10 | 5 | 3 | 4 | 22 | |||||
6 | Robert Szymkowiak | Rawicz | 8 | 9 | 1 | 2 | 20 | |||||
7 | Ryszard Dudek | Włoszakowice | 4 | 6 | 10 | 20 | ||||||
8 | Ryszard Sieiński | Jarocin | 9 | 9 | ||||||||
9 | Andrzej Wierzbicki | Rawicz | 7 | 2 | 9 | |||||||
10 | Dorota Samol | Włoszakowice | 1 | 5 | 3 | 9 | ||||||
11 | Zdzisław Schreiber | Kościan | 3 | 6 | 9 | |||||||
12 | Jerzy May | Jutrosin | 8 | 8 | ||||||||
13 | Renata Ratajczak | Borek Wlkp. | 7 | 7 | ||||||||
14 | Feliks Ratajczak | Borek Wlkp. | 6 | 6 | ||||||||
15 | Piotr Riedel | Włoszakowice | 6 | 6 | ||||||||
16 | Tomasz Pawłowski | Rawicz | 6 | 6 | ||||||||
17 | Piotr Dzwonnik | Jutrosin | 6 | 6 | ||||||||
18 | Franciszek Krukowski | Jarocin | 5 | 5 | ||||||||
19 | Sławomir Bukowski | Krobia | 5 | 5 | ||||||||
20 | Krzysztof Łabusiński | Krobia | 5 | 5 | ||||||||
21 | Fabian Małecki | Jutrosin | 5 | 5 | ||||||||
22 | Krzysztof Szramka | Wolsztyn | 5 | 5 | ||||||||
23 | Maciej Osiński | Rawicz | 4 | 4 | ||||||||
24 | Jerzy Mierzyński | Włoszakowice | 4 | 4 | ||||||||
25 | Grzegorz Marciniak | Mieszków | 4 | 4 | ||||||||
26 | Beata Zamelska | Włoszakowice | 1 | 3 | 4 | |||||||
27 | Krzysztof Boguszyński | Poniec | 3 | 3 | ||||||||
28 | Stanisław Stelmaszyk | Borek Wlkp. | 3 | 3 | ||||||||
29 | Janusz Kowalski | Wolsztyn | 3 | 3 | ||||||||
30 | Arkadiusz Borowczak | Wolsztyn | 3 | 3 | ||||||||
31 | Eugeniusz Wiorek | Krobia | 2 | 2 | ||||||||
32 | Ryszard Kapłon | Rawicz | 2 | 2 | ||||||||
33 | Eugeniusz Nawrocki | Śmigiel | 2 | 2 | ||||||||
34 | Bartosz Kowalewicz | Rawicz | 2 | 2 | ||||||||
35 | Jacek Polszakiewicz | Jutrosin | 2 | 2 | ||||||||
36 | Tadeusz Dekiert | Śmigiel | 2 | 2 | ||||||||
37 | Ireneusz Dwornik | Włoszakowice | 1 | 1 | ||||||||
38 | Włodzimierz Jurkowski | Krobia | 1 | 1 | ||||||||
39 | Jerzy Andrzejak | Wolsztyn | 1 | 1 | ||||||||
Razem | 55 | 55 | 21 | 21 | 55 | 21 | 21 | 55 | 0 | 304 |