Wyniki klasyfikacji indywidualnej w ramach cyklu Grand Prix Okręgu Leszczyńskiego 2016 r. po turnieju 3 września na strzelnicy w Rawiczu.
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA GRAND PRIX OKRĘGU LESZCZYŃSKIEGO W 2016 ROKU PO TURNIEJU 3 WRZEŚNIA W RAWICZU
Miejsce | Imię nazwisko | Bractwo | Śmigiel | Krobia | Rawicz - 5.VI Turniej Królewski | Jarocin | Wolsztyn | Rydzyna | Rawicz - 3.IX Turniej Żniwny | Razem | ||
9.IV | 23.IV | Król | Mistrz | 11.VI | 19.VI | 27.VIII | Król | Mistrz | ||||
1 | Ryszard Dudek | Włoszakowice | 8 | 7 | 8 | 9 | 6 | 38 | ||||
2 | Ryszard Bura | Włoszakowice | 10 | 6 | 4 | 6 | 26 | |||||
3 | Beata Zamelska | Włoszakowice | 2 | 5 | 10 | 6 | 2 | 25 | ||||
4 | Marek Balcerek | Jutrosin | 5 | 8 | 2 | 2 | 5 | 22 | ||||
5 | Stefan Smoła | Rawicz | 4 | 1 | 7 | 5 | 2 | 19 | ||||
6 | Robert Karkosz | Rawicz | 4 | 5 | 10 | 19 | ||||||
7 | Krzysztof Smoleński | Jutrosin | 6 | 9 | 3 | 18 | ||||||
8 | Mirosław Skrzypczak | Mieszków | 6 | 9 | 15 | |||||||
9 | Rafał Mitschke | Mieszków | 9 | 5 | 14 | |||||||
10 | Leszek Gościniak | Borek Wlkp. | 1 | 8 | 5 | 14 | ||||||
11 | Witold Piosik | Wolsztyn | 10 | 10 | ||||||||
12 | Paweł Łapawa | Rawicz | 10 | 10 | ||||||||
13 | Jacek Gilewski | Poniec | 3 | 4 | 3 | 10 | ||||||
14 | Krzysztof Szramka | Wolsztyn | 9 | 9 | ||||||||
15 | Stanisław Stelmaszyk | Borek Wlkp. | 2 | 7 | 9 | |||||||
16 | Maciej Osiński | Rawicz | 8 | 8 | ||||||||
17 | Ireneusz Nowak | 7 | 7 | |||||||||
18 | Grzgorz Pawlak | 7 | 7 | |||||||||
19 | Mariusz Krajewski | Mieszków | 1 | 6 | 7 | |||||||
20 | Wiesław Łapawa | Rawicz | 6 | 6 | ||||||||
21 | Maciej Pihil | Włoszakowice | 6 | 6 | ||||||||
22 | Krzysztof Łabusiński | Krobia | 4 | 2 | 6 | |||||||
23 | Zdzisław Schreiber | Borek Wlkp. | 2 | 3 | 1 | 6 | ||||||
24 | Tomasz Pawłowski | Rawicz | 5 | 5 | ||||||||
25 | Filip Kędziora | Poniec | 5 | 5 | ||||||||
26 | Małgorzata Szefer | Jutrosin | 1 | 3 | 4 | |||||||
27 | Fryderyk Miklaszewski | 4 | 4 | |||||||||
28 | Andrzej Kuźma | Rydzyna | 4 | 4 | ||||||||
29 | Marcin Stoiński | Rawicz | 4 | 4 | ||||||||
30 | Waldemar Łoza | Rawicz | 4 | 4 | ||||||||
31 | Michał Piechocki | Krobia | 3 | 3 | ||||||||
32 | Mariusz Strauchmann | Wolsztyn | 3 | 3 | ||||||||
33 | Mateusz Głowacz | 3 | 3 | |||||||||
34 | Jakub Boguszyński | Poniec | 3 | 3 | ||||||||
35 | Piotr Ratajczak | Rawicz | 2 | 2 | ||||||||
36 | Robert Szymkowiak | Rawicz | 1 | 1 | ||||||||
37 | Jerzy Mierzyński | Włoszakowice | 1 | 1 | ||||||||
38 | Jacek Paluszkiewicz | Jutrosin | 1 | 1 | ||||||||
Razem | 55 | 55 | 21 | 21 | 55 | 54 | 55 | 21 | 21 | 358 |